Samochodem po stanach zjednoczonych San Diego

29/07/2013 // by admin

San Diego to raj dla miłośników żeglowania, otoczony urokliwymi zatoczkami, lagunami i licznymi wyspami. Wiem, co mówię, ponieważ spędziłam tam ostatnie wakacje, i naprawdę wiem, że był to czas przeze mnie znakomicie wykorzystany. San Diego to istny raj na Ziemi nad Oceanem Spokojnym.

Wybraliśmy się tam ze znajomymi wczesnym latem, i tydzień, który tam spędziliśmy był dla nas tygodniem niezapomnianym. Wspaniała pogoda, piaszczyste plaże, liczne atrakcje turystyczne. Czułam się tam jak w niebie. Jako, że nasza paczka składa się z osób, które są miłośnikami aktywnego wypoczynku, czuliśmy się tam naprawdę bardzo dobrze. Idealnie wręcz. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym spędzać wakacje gdziekolwiek indziej.

Poza tym jestem pod wielkim wrażeniem wspaniałego parku wodnego i akwarium, w którym mogliśmy zobaczyć robiące piorunujące wrażenie pokazy delfinów. Również bardzo dobrze wspominam romantyczne spacery z moim chłopakiem brzegiem plaży oraz drinki w hotelu. Czuliśmy się jak na wakacjach z filmu. Aż było mi żal opuszczać to miejsce. San Diego jest jak miejsce z bajki.

Chciałabym tam jeszcze kiedyś wrócić. I mam też nadzieję, że będę miała taką możliwość.

Dodaj komentarz