Usg 3d

05/08/2010 // by admin

Usg 3d warszawa.  jest dostępne już nie tylko w stolicy ale na terenie całego kraju. To jedna z form  nowoczesnego badania nie tylko płodu dziecka ale i całej jamy brzusznej. Jeśli zwykłe usg ginekologiczne nie wystarcza to lekarz bardzo często zleca wykonanie badania w trójwymiarze. Przydatne jest to przede wszystkim podczas prowadzenia ciąży ale również przy diagnozowaniu schorzeń. Czasami ginekologia estetyczna wymusza wręcz ze względów na bezpieczeństwo pacjentki i jej stan zdrowia  wcześniejsze wykonanie badań typu USG.

Badania USG nawet te 3d są w naszym kraju w całości refundowane przez NFZ. Pacjentka nie powinna za nie płacić o ile tylko posiada skierowanie na którym zlecono wykonanie badania. Natomiast zabieg jest w pleni płatny gdy zlecenie badania dotyczy nierefundowanej plastyki i to nie tylko ginekologicznej plastyki ciała.

Najpiękniejsze w Usg3d jest jednak oglądanie płodu dziecka, które rozwija się w brzuchu mamy. Na żywo i w pełni bezpiecznie zarówno dla malca jak i mamy możemy obserwowac rozówj nowego człowieka.

Dodaj komentarz