tania wypożyczalnia

05/08/2010 // by admin

Wynajem samochodów to doskonała oferta dla tych, którzy nie posiadają własnego auta, a pilnie go potrzebują. Oferujemy wynajem jednorazowy oraz długoterminowy. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak również z firmami i przedsiębiorstwami.

Pod hasłem rent a car Warsaw kryje się szeroki asortyment aut znanych i sprawdzonych marek. W ofercie posiadamy zarówno tańsze samochody w przystępnych cenach jak również luksusowe wozy idealne na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, na które pragniesz przyjechać naprawdę luksusowym samochodem i zrobić wrażenie na wszystkich.

W naszej ofercie mamy także przewozy autokarowe warszawa. Dzięki naszej firmie bez zbędnych formalności wynajmiesz autokar, którym możesz podróżować po całej Polsce, jak również za granicą. Zatrudniamy tylko sprawdzonych i doświadczonych kierowców, dzięki czemu masz gwarancję bezpieczeństwa. Autokary podlegają bieżącym kontrolom bezpieczeństwa i przeglądom. Są bardzo nowoczesne i komfortowe, a przy tym w przystępnych cenach.

Dodaj komentarz