Promocja Yamahy

18/08/2010 // by admin

Wszelki wyprzedaże oraz promocje odbywające się w salonach motocyklowych prowadzone są zazwyczaj w okresach jesienno-zimowych. Ale Yamaha sprawiła bardzo miłą niespodziankę wszystkim fanom quadów. Już w środku lata można było zauważyć obniżkę cen, jakie wprowadziła firma, dotyczy to sześciu modeli czterokołowców.

wynajem samochodów warszawa

Promocyjna cena ma pozwolić nam zaoszczędzić aż do 5 tysięcy w chwili zakupu maszyny.

grizzly

Rabaty dotyczą modeli: Grizzly jak również Wolverine. Zaoszczędzą klienci, którzy będą zdecydowani na zakup modelu Yamahę Grizzly 350, który posiada niezależne zawieszenie oraz pakiet homologacyjny, Grizzly 450, to standardowa, w malowaniu camo oraz homologacją drogową a także Wolverine 450 posiadającym układ napędowy On-Command 4×4/2WD.

wynajem długoterminowy samochodów

Informacje, jakie podaje firma, to stan magazynowy sprzętu, w magazynach posiadają po kilkanaście sztuk modeli. Dodatkowa informacja firmy dla potencjalnych nabywców mówi o tym, że wszelkie możliwości ich sprzętów będą mogli wypróbować już we wrześniu oraz październiku, wtedy odbędą się imprezy, takie ja: Yamaha Quad Clubu i Yamaha Off-Road Experience .

rent a car warsaw

Dodaj komentarz