Limuzyna od Mercedesa

20/08/2010 // by admin

C250 CGI to marka Mercedesa, który to jest komfortową limuzyną. Limuzyna ta na ogół radzi sobie ze sprostaniem wymagań jakie stawiane są przez jej pasażerów. Ale mimo tego, ci tunerzy pochodzący z firmy Vath zdecydowali by dostosować samochód do własnych i specyficznych potrzeb.

wynajem samochodów warszawa

Ten przygotowany przez innych pakiet modyfikacji obejmuje tak samo wygląd jak również silnik samochodu. Tutaj standardowy motor ma do  dyspozycji 204 KM dzieje się to poprzez zastosowanie nowego intercoolera jak również zmian znajdujących się w zakresie wydechowego układu, który wzbogacił się o następne, dodatkowe 51 KM.

wynajem długoterminowy samochodów

W tej chwili255-konny motor posiada do dysponowania również większym momentem obrotowym , który to jest rzędu 370 Nm oraz pozwala nam aby rozpędzić samochód do maksymalnej prędkości, wynoszącej 260 km/h.

cgi

Podczas patrzenia z zewnątrz na nowego Mercedesa, nie jesteśmy w stanie nie zwrócić uwagi do zmiany wygląd auta. Natomiast tunerzy Z Vath posiadali karoserię auta i szereg elementów aerodynamicznych takich jak, pokrywa silnika lub dyfuzor czy przedni spojler, wykonane z karbonu. A całości wrażenia do dopełnienia służą 19-calowe obręcze na kołach.

Natomiast o optymalne jezdne właściwości tego podrasowanego samochodu praktycznie cała odpowiedzialność spada na nowe tarcze, o wymiarach 360 mm oraz 6-tłoczkowe zaciski znajdujące się z przodu jak również 320 mm tarcze hamulcowe a także 4-tłoczkowe zaciski znajdujące się na tylnej osi samochodu.

A w wewnątrz pasażerskiej kabiny tunerzy zdecydowali się by zamienić seryjną tapicerkę, a jej miejsce zastępowałby  jej odpowiednik, który wykonany jest ze skóry oraz alcantry.

rent a car warsaw

Dodaj komentarz